top of page

MENU

Arka Plan
Gesi Çiftlik Evi Projesi

Gesi Çiftlik Evi Projesi

REFLEKS YAPI şehirden kopmadan ama doğal yaşamla iç içe müstakil villa evlerinde huzur ve konforu bir arada sunuyor. Çiftlik Evi Konsepti Müstakil Villa olan Gesi Projesi ile lüksü doğal yaşamla bütünleştirdik. Duvarlarla çevrili kendine özel geniş hobi bahçesi ile tam bir çiftlik evi havası yaratıldı.

Refleks Yapı İnci Villaları 1

Refleks Yapı İnci Villaları 1

Kayseri Melikgazi’de şehir merkezine 5 km mesafede, havuzlu müstakil evde yaşamak isteyen aileler için inşa edilen havuzlu lüks villa konseptiyle tasarlanan Refleks Yapı İnci Villaları 1. Etap, huzur, konfor, komşuluk, güven ve doğa temalarını bir araya getirerek gerçeğe dönüştürüyor.

Refleks Yapı İnci Villaları 2

Refleks Yapı İnci Villaları 2

Kayseri Melikgazi’de şehir merkezine 5 km mesafede, havuzlu müstakil evde yaşamak isteyen aileler için inşa edilen havuzlu lüks villa konseptiyle tasarlanan Refleks Yapı İnci Villaları 2. Etap, huzur, konfor, komşuluk, güven ve doğa temalarını bir araya getirerek gerçeğe dönüştürüyor.

Villa Becen Projesi 1

Villa Becen Projesi 1

Kayseri Melikgazi’de şehir merkezine 5 km mesafede, havuzlu müstakil evde yaşamak isteyen aileler için inşa edilen havuzlu lüks villa konseptiyle tasarlanan Refleks Yapı Becen Projesi 1. Etap, huzur, konfor, komşuluk, güven ve doğa temalarını bir araya getirerek gerçeğe dönüştürüyor.

Villa Diamond Projesi

Villa Diamond Projesi

Sürdürülebilir Lüksün Zirvesinde! Akıllı Sonsuzluk Havuzlu Güneş Enerjili Ultra Lüks Villa Diamod Projesi
Teknoloji ve inovasyon, yaşam tarzımızı ve konfor anlayışımızı kökten değiştiriyor. Bu değişimi doruk noktasında yaşamak istiyorsanız, Kayseri'nin İlk ve Tek sesle yönetilebilen kendi kendine yeten akıllı ultra lüks villasıyla tanışın: Villa Diamond Projesi.

bottom of page