top of page

MENU

Arka Plan_edited.jpg

Özellikler & Projeler

Şehirden uzak, tamamen bir izole yaşamı kim ister ki zaten! Doğal hayatın içinde, bahçeli villanızda, gürültüden uzak ama şehir merkezine  ve bağlantı yollarına yakın, kısa sürede şehrin kalbine inebileceğiniz bir yaşam tarzı en ideali değil midir?

Her projeye yenilikçi dokunuşumuzu getirerek hiçbir şeyin imkansız olmadığını kanıtlıyoruz.

Açık Yaşam Alanları

01

Kayseri Melikgazi’de Erciyes manzaralı ve doğa ile iç içe güvenlikli bir site içerisinde birbirinden bağımsız olarak planlanan özel havuzlu müstakil villa sahiplerine her türlü konforu sağlıyor. Her villanın müstakil 650 m² özel bahçesi,  dekoratif açık hava mutfağında mangal, barbekü ve özel taş fırın alanı bulunuyor. Bunlara ilaveten kiler ve peysajıda yapılarak teslim edilecektir. 

Refleks Yapı Villa Projeleri

Açık Hava Mutfağı

02

Her villanın kendine özel kullana bileceği barbekü, mangal ve içine derin dondurucu koya bileceğiniz kiler köşesi yapılacaktır. Peyzajı çimileme işlemi sulama alt yapısı yapılacaktır.

Refleks Yapı Villa Projeleri

Kalite, Konfor ve Güvenlik

03

Bina iç ve dış dekorasyonunda ahşap görünümlü ve traverten patlama taş kullanılmıştır. Cephe ve katlar arasında ses ve ısı yalıtımlı birinci sınıf taş yünü kullanılmıştır. Peyzaj ve sulama altyapısı yapılmıştır.

Villa alırken güvenliğe önem verirsiniz. Görüntülü diafon ve giriş kapısı.

Refleks Yapı Villa Projeleri

Kaliteli ve Ustalık

04

Refleks Yapı projelerine yakışan kalite ve işçilik

Villa giriş kapısı çift güvenlikli çelik kapı, pencere ve bahçe çıkış kapıları çift açılır birinci sınıf Volksvagen Winsa’dır. Ebeveyn ve çocuk balkonları ayrıdır. Villalarda yerden ısıtma sistemi kullanılmıştır. odalarda Wifi internet, Uydu TV alt yapısı mevcuttur.  Akıllı ev konsepti eklenmiştir. Açık hava mutfağı, kileri ve peysajı yapılarak teslim edilecektir.

Refleks Yapı Villa Projeleri

Lüks ve Konfor

05

Modern İç Dekorasyon ve Lüks Donanım
Salonda ferah yüksek tavan, taş kaplama şömine, tüm odalarda kartonpiyer ve alçıpan dekoratif tavan ve gizli ışık kullanılmıştır.

Ebeveyn yatak odaları ahşap dekorludur. 10 m² giyinme odası ve kurnalı banyosu ile lüks ve konforu Altınoluk İnci Villalarında yaşayabilirsiniz.

Odadaki eşyalar tanıtım görselidir.

Refleks Yapı Villa Projeleri

Modern Mutfak ve Yemek Alanı

06

Fonksiyonel ve kullanışlı mutfak

Mutfaklarda granit tezgah, lake ada mutfak ve modern mutfak dolapları standarttır. Mutfağınız sadece bir yemek alanı değil bütün aileyi bir araya toplayan bir yaşam alanı. Bahçedeki açık Mutfak alanı ile entegre yerleşimi ile Mutfak ve bahçeniz tek mekan gibi büyük bir ziyafet alanına dönüşüyor.

Ankastre set ve mutfak eşyaları tanıtım görselidir.

Refleks Yapı Villa Projeleri
Arka Plan_edited.jpg

Projeler

villa-diamond-projesi

Villa Diamond Projesi

Sürdürülebilir Lüksün Zirvesinde! Akıllı Sonsuzluk Havuzlu Güneş Enerjili Ultra Lüks Villa Diamod Projesi
Teknoloji ve inovasyon, yaşam tarzımızı ve konfor anlayışımızı kökten değiştiriyor. Bu değişimi doruk noktasında yaşamak istiyorsanız, Kayseri'nin İlk ve Tek sesle yönetilebilen kendi kendine yeten akıllı ultra lüks villasıyla tanışın: Villa Diamond Projesi.

villa-becen-projesi

Villa Becen Projesi 1

Kayseri Melikgazi’de şehir merkezine 5 km mesafede, havuzlu müstakil evde yaşamak isteyen aileler için inşa edilen havuzlu lüks villa konseptiyle tasarlanan Refleks Yapı Becen Projesi 1. Etap, huzur, konfor, komşuluk, güven ve doğa temalarını bir araya getirerek gerçeğe dönüştürüyor.

refleks-yapi-inci-villalari-2

Refleks Yapı İnci Villaları 2

Kayseri Melikgazi’de şehir merkezine 5 km mesafede, havuzlu müstakil evde yaşamak isteyen aileler için inşa edilen havuzlu lüks villa konseptiyle tasarlanan Refleks Yapı İnci Villaları 2. Etap, huzur, konfor, komşuluk, güven ve doğa temalarını bir araya getirerek gerçeğe dönüştürüyor.

refleks-yapi-inci-villalari-1

Refleks Yapı İnci Villaları 1

Kayseri Melikgazi’de şehir merkezine 5 km mesafede, havuzlu müstakil evde yaşamak isteyen aileler için inşa edilen havuzlu lüks villa konseptiyle tasarlanan Refleks Yapı İnci Villaları 1. Etap, huzur, konfor, komşuluk, güven ve doğa temalarını bir araya getirerek gerçeğe dönüştürüyor.

gesi-ciftlik-evi-projesi

Gesi Çiftlik Evi Projesi

REFLEKS YAPI şehirden kopmadan ama doğal yaşamla iç içe müstakil villa evlerinde huzur ve konforu bir arada sunuyor. Çiftlik Evi Konsepti Müstakil Villa olan Gesi Projesi ile lüksü doğal yaşamla bütünleştirdik. Duvarlarla çevrili kendine özel geniş hobi bahçesi ile tam bir çiftlik evi havası yaratıldı.

bottom of page